Airi Kivi

Täiskasvanute psühholoog, pereterapeut, hüpnoterapeut

Airi Kivi on kogenud psühholoog, kellel on rohkem kui kümneaastane nõustamiskogemus, mis ulatub nii laste ja noorte kui ka täiskasvanute toetamisele. Airi erialane taust ja mitmekesised väljaõppeprogrammid annavad talle põhjaliku arusaama vaimse heaolu ja inimestevaheliste suhete keerukusest.

Airi on lõpetanud psühholoogia magistrikraadi Tartu Ülikoolis.. Tema täiendõpe, sealhulgas süsteemne pereteraapia, litsenseeritud hüpnoteraapia, neurolingvistiline programmeerimine (NLP) ja metafoorkaartide kasutamine, on täiustanud tema oskusi, pakkudes tõhusaid ja mitmekesiseid lähenemisviise vaimsete ja emotsionaalsete probleemide lahendamiseks.Airi töö keskendub eelkõige inimeste sisemistele takistustele, negatiivsetele mõttemustritele ja käitumismustritele, mis võivad takistada neil elu nautimist ja tervislikke valikuid tegemast.

Tema lähenemine on individuaalne, arvestades iga inimese unikaalseid vajadusi ja olukorda. Airi töö on suunatud probleemide tuvastamisele ja nende lahendamisele süsteemse pereteraapia ja individuaalse teraapia kaudu, pakkudes toetust ja õpetades inimesi oma sisemise tasakaalu leidma. Hüpnoteraapia aitab inimestel viia tähelepanu sügavamale tasandile, et lahendada alateadlikke emotsionaalseid takistusi ja traumaatilisi kogemusi. Airi on õppinud ka neurolingvistilise programmeerimise (NLP) meetodites, mille kaudu saab aidata klientidel muuta sisemisi mõttemustreid ja uskumusi, mis ei toeta nende heaolu. NLP aitab tuvastada ja muuta piiravaid mõtteviise, mis võivad olla takistuseks eesmärkide saavutamisel, suhete parendamisel või stressiga toimetulekul. Metafoorkaartide kasutamine võimaldab inimestel väljendada ja teadvustada oma alateadlikke tundeid ja mõtteid, avades uued vaatenurgad ja lahendused probleemidele.

Milliste muredega Airi poole pöörduda?
Ärevus ja stress, depressioon ja madal meeleolu, peresuhted ja paarisuhted, negatiivsed mõttemustrid, enesehinnang, töö ja eraelu tasakaal, enesekehtestamine, suhete probleemid ja usaldus, peresuhted ja vanemlus, töötus ja tööotsimise stress, motivatsioon ja eesmärgistamine, peresuhted ja tööstressi mõju pereliikmetele, tööalane rahulolematus ja läbipõlemine.

E-nõustaja poole võib pöörduda erinevate murede ja probleemidega. E-nõustamine võimaldab teil saada kasvatuslikku tuge ja nõustamist mugavalt oma kodus või asukohast, kus teil on juurdepääs internetile.

E-nõustaja saab teid toetada, jagada teadmisi ja pakkuda praktilisi lahendusi erinevate väljakutsete lahendamisel, aidates teil luua tervislikumat ja toetavamat suhet iseenda ja teistega ning toetada paremat toimetulekut.

Siin on mõned olukorrad, kus võib kaaluda e-nõustaja abi otsimist:

Emotsionaalsed väljakutsed

Kui teil on mure oma emotsionaalse heaolu või vaimse tervisega, nagu ärevus, depressioon, stress või enesehinnanguga seotud väljakutsed, võib e-nõustamine olla kasulik. E-nõustaja saab teid toetada ja juhendada nende probleemidega tegelemisel.

Suhteprobleemid

Kui teil on raskusi suhetes partneri, perekonna või sõpradega, võib e-nõustaja aidata teil suhtlemisoskusi arendada, konflikte lahendada ja suhteid tugevdada. E-nõustamine võib olla kasulik ka siis, kui teie partner või perekonnaliige viibib teiega eraldi asukohtades.

Stressi ja elumuutused

Elumuutused või stressirohked perioodid nagu töökoha vahetus, lahutus, rasedus, kolimine või lein võivad tekitada emotsionaalset koormust. E-nõustaja saab pakkuda tuge ja praktilisi strateegiaid nende muutustega toimetulekuks ning stressitaseme vähendamiseks.

Eneseareng ja isiklik kasv

Kui soovite töötada oma enesearengu ja isiklike eesmärkide saavutamise kallal, võib e-nõustaja olla abiks. Nad saavad pakkuda teile juhendamist, motivatsiooni ja praktilisi nõuandeid, et liikuda edasi oma arenguteel.

Vanemluse teemad

e-nõustaja võib olla abiks ka kasvatuslike teemade ja väljakutsete korral. Kui soovite tugevdada oma vanemlikke oskusi, näiteks suhtlemisoskusi, piire seadmist, järjepidevust või enesekindlust kasvatamisel, käitumuslike murede paremat lahendamist, võib e-nõustaja pakkuda teile juhendamist ja praktilisi näpunäiteid vanemluse parandamiseks.

Erinevas formaadis, erinevatel teemadel, nii noorematele kui vanematele sihtgruppidele koolitused. Koolitused on  suuremal või vähemal määral on seotud teadmiste ja oskuste arendamisega, kuidas ennetada või lahendada vaimse tervise probleeme

E-nõustajad

Broneeri aeg veebikohtumiseks

Sigrid Salundo

Sigrid Salundo tegeleb noortega alates 14 eluaastast teemadel meeleolu- ja ärevushäired, enesevigastamine, suitsiid, identiteet,  isiksusehäired.

Loe edasi
Broneeri aeg
60 min

Kati Lehtroos

Kati Lehtroos tegeleb koolinoortega teemadel nt  enesehinnang, ärevus, kurbus, stress, õpimotivatsioon, eakaaslastega suhted.

Loe edasi
Broneeri aeg
60 min

Airi Kivi

Airi Kivi tegeleb noortega alates 14 eluaastast ning kaasab protsessi ka peresuhteid ja perest tulenevaid käitumismustreid.

Loe edasi
Broneeri aeg
90 min